Konkurs "PACYNKOWO/ KUKIEŁKOWY ZAWRÓT GŁOWY"
środa, 05 kwietnia 2017 04:11
20 marca 2017 r. został ogłoszony w naszym przedszkolu konkurs techniczno- plastyczny pt:" PACYNKOWO/ KUKIEŁKOWY ZAWRÓT GŁOWY", polegał on na zrobieniu pacynki lub kukiełki z trwałego materiału. Konkurs przeznaczony był dla rodziców i dzieci. Dodatkowo do konkursu zaproszone zostały dzieci ze Szkoły Specjalnej w Mrągowie. Udział w konkursie zgłosiło 58 uczestników, z czego sześcioro dzieci wykonało po 2 prace.
Przedstawiciele Rady Rodziców, w składzie pani Krzysztofa Korycka oraz pani Katarzyna Brzezińska dokonały oceny prac i przyznały przedstawione poniżej miejsca i wyróżnienia:
I MIEJSCA OTRZYMALI:
- Antonina Deptuła grupa I "Krasnale"
- Piotr Olender grupa III "Maki"
- Staś Kodź grupa IV "Stokrotki"
- Julia Graczyk grupa V "Niezapominajki"
- Hania Zapadka grupa VI "Słoneczniki"
- Liwia Olender grupa VI "Słoneczniki"
- Łukasz Rutkowski grupa VII "Fiołki"
- Weronika Mazurowska grupa VII "Fiołki"
- Andrzej M. ZSS
- Zuzanna W. ZSS
- Piotr P. ZSS
II MIEJSCA OTRZYMALI:
- Gabrysia Sawicka grupa II "Bratki"
- Zosia Bohdziewicz grupa IV "Stokrotki"
- Emilka Romanowska grupa IV "Stokrotki"
- Pola Hellis grupa IV "Stokrotki"
- Szymon Głogowski grupa VI "Słoneczniki"
- Amelka Buło grupa VI "Słoneczniki"
- Zosia Pliszka grupa VII "Fiołki"
- Marcel G. ZSS
III MIEJSCA OTRZYMALI:
- Filip Kaczmarczyk grupa I "Krasnale"
- Szymon Ksobiech grupa III "Maki"
- Lena Łuńska grupa III "Maki"
- Maciej Kowalczyk grupa IV "Stokrotki"
- Paweł Chojnicki grupa IV "Stokrotki"
- Franek Sierzpowski grupa IV "Stokrotki"
- Kaja Kazaniewska grupa IV "Stokrotki"
- Marysia Nankiewicz grupa IV "Stokrotki"
- Kamila Kamińska grupa IV "Stokrotki"
- Joanna Szczepanik grupa VI "Słoneczniki"
- Lidka Sobczak grupa VI "Słoneczniki"
- Julia Fedor grupa VI "Słoneczniki"
- Maksymilian Szewczyk grupa VI "Słoneczniki"
- Wiktoria Kruk grupa VI "Słoneczniki"
- Karolina Wiszniewska grupa VII "Fiołki"
- Amelia Bałdyga grupa VII "Fiołki"
- Ernest Nicewicz grupa VII "Fiołki"
- Natalia Iwaniuk grupa VII "Fiołki"
- Paulina Ł. ZSS
- Nikola R. ZSS
WYRÓŻNIENIA OTRZYMALI:
- Mateusz Nankiewicz grupa I "Krasnale"
- Staś Jabłoński grupa I "Krasnale"
- Weronika Kitowska grupa III "Maki"
- Szymon Wichowski grupa IV "Stokrotki"
- Alek Kaczmarczyk grupa IV "Stokrotki"
- Klara Jablonska grupa IV "Stokrotki"
- Wojtek Balcewicz grupa IV "Stokrotki"
- Julia Bugnacka grupa V "Niezapominajki"
- Amelia Jans grupa V "Niezapominajki"
- Szymon Kulas grupa VI "Słoneczniki"
- Oliver Sagała grupa VI "Słoneczniki"
- Bolesław Deptuła grupa VI "Słoneczniki"
- Patryk Karwowski grupa VI "Słoneczniki"
- Natalia Michalczyk grupa VII "Fiołki"
- Krzysztof B. ZSS
- Maja M. ZSS
- Marek P. ZSS
- Mateusz W. ZSS
- Damian S. ZSS
Nagrody ufundowała Rada Rodziców Przedszkola "Stokrotka" w Mrągowie.
Wręczenie nagród i dyplomów odbyło się w piątek 24 marca 2017 r. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz osobom zaangażowanym w konkurs i zapraszamy do spróbowania swoich sił w kolejnych konkursach.
Marta Domańska
« poprzednia | następna » |
---|